PAO POŽAREVAČKI RAZBOJNIK: Pesnicama ga udarao u glavu, pa mu ukrao 250 evra i 18.000 dinara

Policija je uhapsila I.J. (39) iz Požarevca, zbog osnovane sumnje da je prošlog meseca u ovom gradu počinio krivično delo razbojništvo.

Osumnjičeni se tereti da je najpre fizički nasrnuo na oštećenog, zadavši mu nekoliko udaraca pesnicom u glavu. Nakon toga je ušao u njegovu kuću i, nakon premetačine, iz nje odneo izvesnu količinu deviza i dinara.

Prema izjavi oštećenog, sumnja se da mu je razbojnik uzeo 250 evra i 18.000 dinara.

Nakon hapšenja, osumnjičeni je, uz krivičnu prijavu za razbojništvo, priveden Osnovnom javnom tužilaštvu u Požarevcu. Nakon saslušanja, Osnovni sud odlučivaće o njegovom pritvaranju, ukoliko takav predlog dostavi viši tužilac.

(PU Požarevac)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker