PALI PLJAČKAŠI IZ POŽAREVCA: Jedan opljačkao kiosk, drugi mladića na ulici uz pretnju noževima

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Požarevcu, u odvojenim akcijama rasvetlili su dva razbojništva i uhapsili dve osobe.

U prvoj akciji, neposredno nakon razbojništva u kiosku, uhapšen je J.M. (30) iz Požarevca. Sumnja se da je on, 27. avgusta, u toku noći u Požarevcu u Kosovskoj ulici, maskiran povezom preko glave i uz upotrebu noža od radnice kioska oduzeo 38.000 dinara.

Dva dana kasnije, u drugoj akciji uhapšen je S. O. (36), za koga se sumnja da je u popodnevnim satima, takođe u Kosovskoj ulici, prišao šesnaestogodišnjem mladiću od koga je najpre zatražio da mu preda 5.000 dinara, navodno radi lečenja, što je mladić odbio.

Revoltiran, osumnjičeni je uz pretnju nožem od mladića zahtevao da mu preda sav novac koji ima kod sebe, što je on učinio i predao mu 700 dinara.

Efikasnom akcijom policije, nakon sat vremena od razbojništva, osumnjičeni je uhapšen, a kod njega je pronađen nož i novac koji je oduzeo od mladića. Dvojici osumnjičenih je po nalogu tužioca određeno zadržavanje do 48 sati i oni su, uz krivičnu prijavu, privedeni Osnovnom javnom tužilaštvu u Požarevcu.

(Beta)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker