PORODIČNO NASILJE KOD VELIKOG GRADIŠTA: Osam meseci zatvora zbog napada na taštu i ćerku!

Velibor Đorđević (65) iz Biskuplja kod Velikog Gradišta, osuđen je na osam meseci uslovne kazne zatvora, zbog porodičnog nasilja.

Foto: M.V/Ilustracija

Ova presuda doneta je na predlog Osnovnog javng tužilaštva, koje je sa optuženim sklopilo sporazum na osnovu priznanja krivice.

Krivično delo za koje se optuženi teretio počinio je 18. decembra prošle godine, u porodičnoj kući svoje tašte, u koju je došao u pijanom stanju. Tašta je tada stajala pored šporeta i kuvala pasulj za slavu, kad je on počeo da je vređa i psuje. Zatim je dohvatio vrelu šerpu i gađao je njome, ali je promašio. Ona je tada podigla ruke i on je prišao i počeo da je guši.

Ovu svađu čula je ćerka optuženog, Ivana (23), koja je došla i pokušala da zaštiti baku, ali je otac tada i nju vređao, odgurnuo i izašao iz kuće. Njih dve su pozvale policiju i prijavile ovaj napad, pa je osumnjičeni ubrzo uhapšen i pritvoren.

M.V.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker