NOVI DETALJI MASAKRA U ŠKOLI U BEOGRADU: Učenik ubio devet đaka, čuvara i nastavnicu, najmanje još troje đaka ranjeno (VIDEO)

Jutros u 8:30 u Osnovnoj školi “Vladislav Ribnikar” na Vračaru, učenik sedmog razreda Kosta K. (14) ubio je devetoro dece i čuvara škole.

Foto: M. L.

Kako izveštavaju beogradski mediji, učenik sedmog razreda te škole Kosta K. (14) došao je s pištoljem u školu. Kako se saznaje, ubio je devetoro dece.

Iz Tirošove za medije kažu da je nakon pucnjave primljeno još troje dece, od čega je dvoje na intenzivnoj nezi, a jedno dete se nalazi na operaciji.

Dete koje je na operaciji, ranjeno je kada su mu pucali u glavu i time mu naneli teške povrede.

Učiteljica povređena u pucnjavi, koja se dogodila jutros u Osnovnoj školi Vladislav Ribnikar na Vračaru, preminula je od povreda u Urgentnom centru. Ona je u tu ustanovu primljena zajedno sa tri ranjena učenika.

Kako prenose beogradski mediji, tinejdžer Kosta K. (14), koji je uhapšen jutros nakon što je ubio portira, devetoro dece, nastavnicu i ranio najmanje još troje đaka u Osnovnoj školi Vladislav Ribnikar u centru Vračara, imao je pet okvira za pištolj, kažu đaci koji su preživeli pucnjavu!

– On je ušao u školu i počeo da puca. Mi smo bili na spratu i pomislili smo da neko baca petarde. Međutim, iznenada je dotrčao naš nastavnik i počeo da viče da brzo izađemo iz škole. Dok smo trčali video sam jednog dečaka kako sedi na podu, a oko njega su bili drugari koji su plakali. Video sam da mu je trenerka bila probušena – reko je jedan od učenika škole Vladilsav Ribnikar.

MUP je potvrdio da je uhapsio maloletnika koji je jutros pucao u Osnovnoj školi “Vladislav Ribnikar” u kojoj ima i mrtvih i ranjenih. Navode da im je prijavljeno u 8:40 časova da je došlo do pucnjave.

– Policija je uputila sve raspoložive patrole, odmah izašla na teren i uhapsila osumnjičenog maloletnika, učenika sedmog razreda, koji je, kako se sumnja, iz očevog pištolja ispalio više hitaca u pravcu učenika i obezbeđenja ove škole – kažu u MUP i dodaju da je zbrinjavanje povređenih u toku, kao i rad policije na utvrđivanju svih činjenica i okolnosti u vezi sa ovim događajem.

(Tpknews.com/Mediji)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker