HUMANI GRADIŠTANCI: Novac od novogodišnjih ukrasa preusmerili za lečenje obolele dece

Pored rukovodstva Užica I Kragujevca, I čelnici opštine Veliko Gradište odlučili su da deo sredstava namenjenih za obeležavanja predstojeće Nove godine preusmere za lečenje obolele dece.

Dragan Milić, predsednik opštine Veliko Gradište/Foto: M.V.

Oni su I prošle godine odlučili da novac namenjen za štampanja novogodišnjeg propagandnog materijala u vidu kalendara, rokovnika, olovaka, upaljača, novogodušnjih kesa…preusmere za lečenje bolesne dece.

– Što se tiče predstojećeg dočeka Nove godine, grad će biti skromno okićen, ukrasima od ranijih godina. Ove godine raspisana je javna nabavka od oko 600.000-700.000 dinara, da se nabave novi ukrasi, ali ja sam tu nabavku stopirao, pa ćemo deo tog novca, oko 300.000 dinara, preusmeriti za bolesnu decu. I ove godine, kao i prošle, nećemo nabavljati rokovnike i promotivni materijal, već će se pomoći lečenje dece – rekao je predsednik opštine Veliko Gradište Dragan Milić.

M.Veljković

2 Comments

  1. Kako može Veliko Gradište da preusmeri novac i Užice, samo Požarevac ne može ?
    Neka mi neko to objasni , ja ne razumem

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker