NEZVANIČNO SAZNAJEMO: Zbog malverzacija, privedena službenica za Javne nabavke i pomoćnica predsednika opštine Kostolac?

Prošlog ponedeljka, kako nezvanično saznajemo, na informativni razgovor u prostorije UKP Požarevac privedene su službenica za Javne nabavke A.P. i najbliža saradnica, pomoćnica predsednika Gradske opštine Kostolac M.Z.

Foto: M.V.

One su privedene zbog sumnje da su po nalogu predsednika Gradske opštine Kostolac Serdža Krstanoskog uticale u toku postupka dodele ugovora ponuđačima da se određena lica i firme favorizuju. Takođe, postoji osnovana sumnja da su lica koja su dobijala poslove višestruko uvećavala vrednost radova a na štetu investitora, odnosno budžeta GO Kostolac.

Kako saznaje Insajder Mile Sova od izvora bliskog odeljenju za organizovani kriminal uprave Požarevac, pomenuta lica nisu jedina koja su učestvovala u malverzacijama sa Javnim nabavkama.

Još nekoliko istaknutih funkcionera se obrađuje i očekuje se i njihovo privođenje.

(Insajder Mile Sova)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker