NEZADOVOLJNI GRAĐANI GOLUPCA: Upravnicu pošte, Draganu Jovanović, štite rukovodioci u Požarevcu

Našoj redakciji, prošle nedelje, pismom koje prenosimo u celosti, obratili su se nezadovoljni građani Golupca koji još uvek nisu dobili rešenja za porez na imovinu i ostale račune.

Screenshot/Društvene mreže

– Kao savesni građani moramo da iskažemo nezadovoljstvo, jer nismo dobili rešenja za porez i ostale račune. Kada smo pitali radnike pošte u Golupcu, oni su nam rekli da im radi samo jedan poštar, jer su ostali na odmoru, a i upravnica pošte je takođe na odmoru.

To je stvarno sramota, svi na odmoru, računi su došli, a nema ko da podeli račune.

Očekujemo od rukovodioca u Požarevcu da reaguju, ako treba i da sprovedu i neke kadrovske promene – naveli su u pismu nezadovoljni građani Golupca.

Inače, TPKNEWS je pisao u prethodnom periodu da u ovoj pošti u Golupcu nisu sjajni odnosi u kolektivu da se forsira jedan poštar, a drugi poštari sve to trpe. Čak su postojale prijave protiv upravnice i privilegovanog poštara koje su slate bivšem direktoru Simiću, ali ništa nije preduzeto po tom pitanju.

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker