PUT POD NOGE: Najlepše Srpkinje današnjice na štandu Turističke organizacije „Kučevo“

Najlepše Srpkinje današnjice danas su blistale na štandu Turističke organizacije Kučevo na 42. Međunarodnom sajmu turizma u Beogradu.

Foto: Promo

Sajam je otvoren pod sloganom „Put pod noge“ a njegovom otvaranju prisustvovao je i predsednik Srbije Aleksandar Vučić zajedno sa resornim ministrom Rasimom Ljajićem i mnogobrojnim gostima iz celog sveta.

Štand na kome su predstavljeni turistički potencijali opštine Kučevo od samog otvaranja posetili su mnogobrojne ličnosti iz sveta turizma, javnog, kulturnog i političkog života zemlje i regiona. Među njima i aktuelna Mis Srbije i njene pratilje.

Foto: Promo

Njima su domaćini bili predsednik opštine Vladimir Stojanović, njegov zamenik Nebojša Mitrović i direktor TOK Nebojša Brsanović.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker