PUT POD NOGE: Najlepše Srpkinje današnjice na štandu Turističke organizacije „Kučevo“

Najlepše Srpkinje današnjice danas su blistale na štandu Turističke organizacije Kučevo na 42. Međunarodnom sajmu turizma u Beogradu.

Foto: Promo

Sajam je otvoren pod sloganom „Put pod noge“ a njegovom otvaranju prisustvovao je i predsednik Srbije Aleksandar Vučić zajedno sa resornim ministrom Rasimom Ljajićem i mnogobrojnim gostima iz celog sveta.

Štand na kome su predstavljeni turistički potencijali opštine Kučevo od samog otvaranja posetili su mnogobrojne ličnosti iz sveta turizma, javnog, kulturnog i političkog života zemlje i regiona. Među njima i aktuelna Mis Srbije i njene pratilje.

Foto: Promo

Njima su domaćini bili predsednik opštine Vladimir Stojanović, njegov zamenik Nebojša Mitrović i direktor TOK Nebojša Brsanović.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close