SAHRANJEN DEKA TOMISLAV: Na večni počinak u Carevcu ispratilo ga mnoštvo ljudi iz sela (FOTO)

Na seoskom groblju u Carevcu sahranjen je Tomislav Milanović (70), koji je izgubio život kada ga je udario kombi nedaleko od Velikog Gradišta.

Foto: Privatna arhiva

Na seoskom groblju u Carevcu, u utorak 13. marta, u prisustvu porodice i mnoštva ljudi iz sela, sahranjen je Tomislav Milanović (70), koji je tragično izgubio život 10. marta, u teškoj saobraćajnoj nesreći na putu Veliko Gradište – Golubac, nedaleko od skretanja za selo Kusiće, kada ga je dok je vozio bicikl uz put sustigao kombijem Siniša Zarvić (58) iz Ponikva i udario ga.

Foto: Privatna arhiva

Otac Miloš je u svojoj Besedi rekao da je Tomu veoma dobro poznavao. Spominjući Gospoda Isusa Hrista koji je veoma skromno živeo: “Brat Tomislav u svojoj skromnosti i miru, podsećao me na monaha”, kazo je otac Miloš.

Foto: Privatna arhiva

Inače, pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, po nalogu nadležnog tužilaštva, podneli su krivičnu prijavu protiv Slaviše Zarvića (58) iz Ponikva, zbog postojanja osnova sumnje da je počinio krivično delo teška dela protiv bezbednosti javnog saobraćaja.

Foto: Privatna arhiva

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker