KORAK DO EKSPLOZIJE: Na deponiji u Petrovcu na Mlavi radnik pronašao ručnu bombu M-75

Slu­žbe­ni­ci Ode­lje­nja bez­bed­no­sti iz Požarevca izu­ze­li su u sredu ručnu bombu ko­ja je pro­na­đe­na na de­po­ni­ji kod Petrovca na Mlavi.

Ručna bomba “M-75”

Ka­ko prenosi „PT INFO” na osnovu saznanja iz MUP-a, eks­plo­ziv­na na­pra­va bi­la je zapakovana u ku­ti­ji sa ozna­kom „M-75”. Bom­bu je pro­na­šao radnik deponije ko­ji je od­mah po­zvao po­li­ci­ju.

Slu­žbe­ni­ci Ode­lje­nja bez­bed­no­sti iz Požarevca izašli su na li­ce me­sta, ko­je su naj­pre obez­be­di­li, na­kon če­ga su iz­vr­ši­li po­treb­ne pro­ve­re ka­ko bi se uve­ri­li da je iz­u­zi­ma­nje eks­plo­ziv­ne na­pra­ve bezbed­no. Na­kon to­ga, bom­ba je od­ne­se­na na vešta­če­nje.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Detektovan blokator oglasa Adblock

Onemogućite blokator oglasa Adblock, kako bi ste nastavili sa daljim čitanjem vesti.