LOŠA PROGNOZA: Meteorolozi najavljuju mećavu u Braničevskom okrugu

U Braničevskom okrugu u četvrtak oblačno i hladnije sa snegom. Biće uslova i za snežnu mećavu i vejavicu, naročito u brdsko-planinskim predelima.

U Braničevskom okrugu u četvrtak oblačno i hladnije sa snegom. U toku večeri prestanak padavina i delimično razvedravanje. Duvaće umeren do jak severozapadni vetar, krajem dana u slabljenju. Minimalna temperatura -4 stepena, maksimalna dnevna 0 stepeni.

U Braničevskom okrugu narednih dana ledeni dani i biće umereno do potpuno oblačno, povremeno sa snegom. Maksimalna temperatura narednih dana kretaće se uglavnom od -4 do 0 stepena, dok će u nedelju biti malo toplije, ali i dalje sa snegom, a maksimalna temperatura od -2 do 1 stepen.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker