PAO POSLE 8 SATI POTERE: Masovni ubica iz Mladenovca uhapšen u blizini Kragujevca

Masovni ubica Uroš B. (21) koji je noćas ubio osam i ranio 14 osoba uhapšen je oko 8 časova u selu Vinjište u okolini Kragujevca.

Masovni ubica/Foto: Kurir/Facebook

– Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova nakon opsežne potrage uhapsili su U. B. (2002) u okolini Kragujevca. On se sumnjiči da je noćas vatrenim oružjem usmrtio osam osoba i ranio 14. Povređene osobe su zbrinute u bolnicama. Policija nastavlja dalji rad na rasvetljavanju svih činjenica i okolnosti ovog događaja – saopštila je policija.

Podsetimo, u terorističkom aktu u Duboni kod Mladenovca u noći između četvrtka i petka stradali su policajac M. P. (2001) i njegova sestra K. P. (2004) i D. T. (1998).

Na drugoj teritoriji, smederevskoj stradali su M.M. (2005), N.S. (2002), L.M. (2003), N.M. (2008) i A.M. (2005)

Uroš B. (21) osumnjičen je da je sinoć u selu Dubona kod Mladenovca ubio osmoro ljudi i ranio 14 ljudi. On je pucao iz automatske puške i pištolja. Prvo je na jednoj poziciji izašao iz automobila u kom se nalazio i ispalio rafal u grupu ljudi koja je sedela oko logorske vatre na pikniku. Zatim je nastavio svoj krvav pir.

Vratio se u automobil, došao do druge pozicije udaljene nekoliko kilometara dalje i izašao iz automobila i pucao u četiri osobe koje su nameštale kapiju na dvorištu i na kraju je opet seo u automobil. Odvezao se ka centru sela Dubona i opet pucao. Tu je ubio dve osobe. Policajca koji nije bio na dužnosti i njegovu sestru.

Ubica je zatim pobegao da bi bio uhapšen jutros oko 8 časova u selu Vinjište u okolini Kragujevca.

(Tpknews.com/Mediji)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker