MASOVNA TUČA U BEOGRADU: Krvava tuča migranata, jedan ubijen dvoje teško ranjeno! (FOTO/VIDEO)

Jedna osoba je ubijena, a dve su teško povređene u obračunima noževima koji su se dogodili između migranata u centru Beograda.

beograd-tuca-migranata
Foto: VN

Kako prenose Beogradski mediji, tuča je najverovatnije izbila ispred restorana Mekdonalds na Zelenom vencu oko 15 časova, gde su prolaznici videli jednog povređenog stranog državljanina, a nastavila se na uglu Reljine i ulice Kraljice Natalije.

Kako navode očevici, naoružana grupa migranata istovremeno je viđena i na uglu Kameničke i Lomine ulice.

Najveća drama dogodila se na uglu ulica Kraljice Natalije i Reljine, gde je Avganistanac i zadobio povrede od kojih je kasnije preminuo. Kako navode očevici, najmanje dvadesetak migranata doletelo je sa svih strana, naoružani noževima da bi opkolili mladića koji je preminuo od ubadanja nožem.

tuca-migranata-1
Foto: Telegraf.rs

– Dotrčali su iz pravca Terazija, Zelenog venca, pijace, sa izvađenim noževima i motkom sa ekserima, opkolili i krenuli da ga mlate. Motka je pukla koliko su ga jako udarali, a neko ga je u tom haosu verovatno izbo – priča taksista Vladimir Žuić, očevidac drame koja se dogodila u centru Beograda, koji je i sam pritrčao da pomogne nesrećnom mladiću koji je ostao da leži nakon što su se napadači razbežali.

Grupa taksista i prolaznika pokušala je da pomogne izbodenom mladiću nakon što se rulja razbežala. Jedna devojka donela mu je ćebe i stavila pod glavu, međutim, tada su videli da Avganistanac ima ozbiljne povrede.

Foto: Telgraf.rs
Foto: Telgraf.rs

Kako je rečeno u Hitnoj pomoći, jedna teško povređena osoba je na reanimaciji, a drugu teško povređenu osobu Hitna pomoć je pronašla u Brankovoj ulici. Lekari se bore za oba života.

Motiv tuče i dalje je nepoznat, ali konobarica kafane koja se nalazi u blizini, rekla je da se grupe migranata koje tu borave često i svađaju.

Foto: Telegraf.rs
Foto: Telegraf.rs

Kako je saopšteno iz MUP-a nakon tuče uhapšeno je pet osoba, a na licu mesta ostalo je ćebe i štap sa kojim su se tukli.

Pretresom su kod uhapšenih nađeni noževi.

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova intezivno rade na rasvetljavanju tog slučaja.

TPKNEWS/Agencije

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker