INFARKT ZA VOLANOM: Lozničanin uspeo da zaustavi kamion i izdahnuo pola sata kasnije

Vlada T. (52), po svoj prilici, kad je osetio snažan bol i muku, uspeo da zaustavi kamion na samoj ivici druma, posle čega se, bukvalno svalio na volan.

Lozničan Vlada T. (52) doživeo je, u ponedeljak oko 13 časova, srčani udar, za volanom kamiona „Man“, od čijih je posledica izdahnuo posle oko pola sata, na magistralnom putu Mali Zvornik-Loznica, kod Panovića gaja u selu Uzovnici.

Vlada je, po svoj prilici kad je osetio snažan bol i muku, uspeo da zaustavi kamion na samoj ivici druma, posle čega se, bukvalno svalio na volan, kao da spava za njim. To su, brzo, videli prolaznici, zastali su i pozvali Hitnu pomoć iz Doma zdravlja iz Ljubovije.

U međuvremenu, slučajno, naišla je grupa lekara iz Loznice, koji su bili u Ljuboviji, na Lekarskoj komisiji, koji su mu pružali prvu pomoć, pre nego što je stigla Hitna pomoć.

(Novosti)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker