U STANU KRIO DROGU, PIŠTOLJ I MUNICIJU: Krivična prijava protiv muškarca iz okoline Žabara

Protiv muškarca (34) iz okoline Žabara, policija će podneti krivičnu prijavu zbog osnovane sumnje da je izvršio krivična dela neovlašćeno držanje opojnih droga i nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.

Prilikom pretresa stana i drugih prostorija osumnjičenog, policija je pronašla četiri paketića sa oko 60,6 grama marihuane, pištolj, kao i manju količinu pištoljske i puščane municije različitog kalibra.

Krivična prijava protiv njega biće podneta po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Požarevcu.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker