KRADU I OTIMAJU: Više od 18.000 gastarbajtera glasalo u Braničevskom okrugu na referendumu?!

Referendum o promeni Ustava pratile su mnoge mahinacije i krađe od strane vladajuće strukture. Više meštana iz opština Braničevskog okruga, javilo se našoj redakciji i rekli da je SNS masovno popunjavao i ubacivao u glasačke kutije listiće kako bi povećali izlaznost na referendumu.

Foto: Logo

Očito je da se vladajuća garnitura uplašila rezultata referenduma, pa je po oprobanom receptu upregla svoju mašineriju da prekroji izbornu volju građana.

– Moja majka i moj otac su u bolnici, bolesni od korone, a zaokruženi su da su glasali. Imamo informaciju da se veliki broj ljudi koji su u inostranstvu vodi da je glasalo, a nisu izašli na izbore jer prosto nisu u mogućnosti, jer nisu u Srbiji. Takođe, naprednjaci su se služili i prevarom ubacivanja listića u glasačke kutije na kojima su glasali i preminuli – kažu sagovornici TPKNEWS-a.

Da su masovno na referendumu ubacivani u glasačke kutije listići sa glasovima ljudi koji su u inostranstvu, za TPKNEWS potvđuje i Dragan Jović, koordinator “Dveri” za Braničevski okrug.

– U Braničevskom okrugu, na osnovu privremenih rezultata, na referendum je izašlo oko 60.000 građana. Zanimljivo je da proverom koju smo izvršili preko aplikacije koja je povezana sa EU kovid bazom podataka i proverom biračkih spiskova, takođe preko dostupne aplikacije, došli smo do saznanja da je na referendumu, u nedelju, u Braničevskom okrugu glasalo, u svojim mestima, više od 18.000 ljudi, koji na dan održavanja referenduma se nisu nalazili u Srbiji, već u inostranstvu – kaže Dragan Jović, koordinator “Dveri” za Braničevski okrug.

Inače, u opštinama Braničevskog okruga nije bilo opozicije koja bi nadgledala glasački proces, pa su izborne komisije bile skoro jednostranačke, sastavljene od članova SNS i SPS.

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

11 Komentari

 1. Na unapred pokradenom protivustavnom referendumu je prema tvrdnjama psihopate-uzurpatora-milijardera-lopine AV,izašlo 30% od ukupnog broja glasača sa pravom glasa,od tog broja za opciju “DA” glasalo je nešto manje od 60%,to znači,za sve koji znaju prostu matematiku da je na “referendumu” za “DA” glasalo oko 18% glasača od ukupnog broja glasača sa pravom glasa!

  To dovodi do zaključka da je 6% psihopata i 12% psihički devijantnih osoba podržalo opciju psihopate-uzurpatora-milijardera-lopine AV!

  Ta činjenica je odavno potvrđena od strane naučne discipline Ponerologija!

  Svuda u svetu,kao i u Sebiji,sve vreme vladaju 6% psihopata uz pomoć 12% psihički devijantnih osoba!

  Ne zaboravite podatak da je u SFRJ,koja je imala preko 21 milion stanovnika,samo 1,9 miliona bilo u KPJ (komunistička partija Jugoslavije).

  Ta tendencija traje već više od 70 godina,većinom od 82% građana,vlada 6% psihopata i 12% psihički devijantnih osoba!!!

  Postavlja se pitanje,pa ko su tih 6% psihopata i 12% psihički devijantnih osoba?!?
  Odgovor je jednostavan,6% psihopata su : kriminalni klanovi Vučić,Mali,Lončar, Brnabić,Kostić, Mišković, Drakulić,Hamović, Lazarević, …,dok 12% psihički devijantnih osoba čine ostali vlastodršci-kabadahije i lokalni tajkuni-lopine,kao i ostala UDBA-ŠKA fukara!!!

  Isto će tako psihopate, vlastodršci-kabadahije i tajkuni-lopine uz pomoć “opozicije” pokrasti “izbore”!!!

  Bukagije i LUSTRACIJA za sve vlastodršce-kabadahije, tajkune-lopine i ostalu UDBA-ŠKU fukaru!!!

  POBUNA DO SLOBODE!!!

 2. Eh, da smo ja i moji drugari bili u biračkom odboru, izlaznost bi bila 108 posto a protiv bi bili 98 posto? Tako je bilo u vreme Vladavine Miloševića, dobro se sećam.

 3. Potpuno tačno! U Kucevu imamo pouzdane podatke o izlaznosti koja je bila oko 16% Vlast tvrdi da je izlaznost skoro 32% Dakle, 16 % listića je ubačeno više. Zatražićemo i uvid u biračke spiskove a nakon toga prosledićemo režimskom tužilaštvu prijave o neregularnosti izbora u Kučevu. Po lažiranim podacima na izborima je prosečno izašlo 189 glasača u 26 naselja na 35 biračkih mesta što nije tačno. Sedam biračkih mesta je ukinuto.

 4. Vučića podržavaju izgleda pokojni i čim su glasali u velikom broju i oni koji su van Srbije a glasali su u njoj. Fizički nemoguće ali po Vučiću i njegovoj kliki moguće.

 5. Gotovi su, tačno se znalo da na način kako su po Srbiji formirali vlast 2020 godine da neće daleko stići. Velikim ambicijama i dugačkim prstima polako dolazi kraj.

 6. Dobro kaze Bogosav, mi koji smo na radu u inostranstvu ne treba da idemo u Srbiji na izbore jer tamo vec glasaju umesto nas. Pozdrav iz Stokholma

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker