KONAČNO: Tadić predvodio Orlove do ubedljive pobede u Moldaviji (FOTO/VIDEO)

Fudbalska reprezentacija Srbije savladala je u Kišinjevu Moldaviju 3:0 (2:0) i posle dva meča grupe D kvalifikacija za plasman na Svetsko prvenstvo 2018. godine ima 4 boda.

moldavija-srbija-foto-fssstarsport-1475782947-1006685

Tim selektora Muslina je ovom pobedom, završio prvi deo posla u oktobarskom mini ciklusu, u kom je plan da se u duelima sa Moldavijom i Austrijom osvoji svih 6 bodova. Duel sa Austrijancima igra se u nedelju 9. oktobra od 20.45 na stadionu Rajko Mitić u Beogradu.

Srbija je do pobede u Moldaviji došla možda najviše zahvaljujući Dušanu Tadiću, koji je namestio oba gola, prvo Kostiću, kojeg je u kontri u 19. minutu nesebično uposlio i omogućio mu da zatrese praznu mrežu, a zatim i kapitenu Ivanoviću, koji je u 37. minutu glavom postigao 12. gol u dresu Srbije.

http://www.dailymotion.com/video/x4wd7va_branislav-ivanovic-goal-hd-moldova-0-2-serbia-06-10-2016-hd_sport

U nastavku meča dvostruki asistent tadić je postigao gol, a asistent je bio Aleksandar Katai. Fudbaler Sautemptona je tako učestvovao u svih 5 akcija u kojima je u duelima sa Irskom (2:2) i Moldavijom Srbija postigla gol.

moldavija-srbija-foto-dejan-petkovic-1475779944-1006657

Istovremeno kada i meč u Moldaviji, igrane su i utakmice Austrija – Vels (2:2) i Irska – Gruzija (1:0) .Na tabeli Vels, Srbija, Irska i Austrija imaju 4 boda, dok su Moldavija i Gruzija bez bodova.


TPKNEWS

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker