NEĆE ZA BAKŠIŠ! Karleuši iz budžeta Požarevca sedam miliona za nastup na Sedmojulskom vašaru?!

Za sat i po pevanja na čuvenom Sedmojulskom vašaru u Požarevcu, Jelena Karleuša će, kako nezvanično saznaje Insajder Mile Sova, iz budžeta grada Požarevca dobiti oko 7 miliona dinara?!

Screenshot

Inače, organizatori koncerta su Grad Požarevac i Turistička organizacija Požarevca.

Zvanične potvrde koliko košta nastup Jelene Karleuše nismo uspeli da dobijemo, jer iz Turističke organizacije Požarevca i Gradske uprave Grada Požarevca nisu hteli da otkrivaju cifru. Međutim, po nezvaničnim saznajima našeg Insajdera Mileta Sove, Karleuša nije pristala da peva za bakšiš, već za celih 7 miliona dinara bez cenkanja.

Koncert je najavila i sama pevačica na storiju na svom Instagram profilu, a iz Gradske uprave Grada Požarevca potvrdili su da će se koncert održati 7. jula na gradskom trgu sa početkom u 22 časa.

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Jedan komentar

  1. Za pevaljku Š klase ima se para. Da li se ima para za nadoknadu štete narodu od nevremena? E za to se nema. Politički vrh se ni jednom rečju nije oglasio po pitanju ogromne materijale štete koju je narod doživeo i upravo doživljava.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker