“Jesen samuraja“ stiže u Veliko Gradište

Nova romantična komedija „Jesen samuraja“, domaće produkcije, stiže i u Veliko Gradište. Ovo filmsko ostvarenje, režisera Danila Bećkovića, biće prikazano u petak, 21. oktobra, u sali Kulturnog centra „Vlastimir Pavlović Carevac“.

jesen-samuraja

Glumačku ekipu čine naši afirmisani glumci, od Petra Strugara, Hristine Popović, Nikole Koje, Sergeja Trifunovića, Andrije Miloševića, Katarine Žutić do Miodraga Mikija Krstovića.

Glavni junak, Vladica (Petar Strugar) je profesionalni karatista, šarmantni bonvivan koji je nekada bio veliki talenat, ali nije napravio veliku karijeru zbog prevelike sklonosti ka provodu i noćnom životu. Po okončanju karijere vraća se u rodni grad i zaljubljuje se u Snežanu (Hristina Popović) i vezuje za nju i njenog malog sina Vukašina. Vladica želi da se brine o njima, ali shvata da ne ume da radi ništa osim karatea. Njegova potraga za poslom koji bi mu omogućio da brine o porodici koju je upravo počeo da stvara, dovodi ga u niz urnebesnih komičnih situacija.

Projekcije su zakazane za 18.00 i 20.00 sati, a cena ulaznice je 250,00 dinara.

TPKNEWS/SOVG

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker