IPAK IMA TRUNKU DOSTOJANSTVA: Kučevljani, kada je Šomi pokazao da ima kičmu, na izborima pokažite i vi!

Miloš Petrović Šomi za koga se smatralo da je najveći ljigavac i beskičmenjak kučevačkih naprednjaka, pokazao je da ima trunku dostojanstva kada je pre nekoliko nedelja podneo ostavku na sve partijske i opštinske funkcije.

Miloš Petrović zvani Šomi/Foto: Facebook/Ilustracija/Shutterstock

Šomi koji je doveo Aleksandra Ilića – Uču poznatog po tome da je toliko maltretirao vojnike dok je radio kao oficir da se jedan vojnik upucao u glavu pred njim i Darijana Drikića, seosku bitangu, koji je iz opanaka seo u fotelju, podneo je ostavku.

Koliko Mikić, Rajičić, Perišić i ostali kučevački naprednjaci ne valjaju pokazuje Šomijeva ostavka koji je imao kičmu kao žvaku i obraz kao đon i za sitne opštinske krađe trpeo najgora ponižavanja. Kada je Šomiju dogorelo toliko da podnese ostavku na sve funkcije, onda je jasno koliko je kučevačka krimi naprednjačka ekipa loša.

Mikić, koga i Ivan hotelski pita za reč, namerava da zaduži građane opštine Kučevo za novih 150 miliona dinara kako bi asfaltirao seoske puteve u opštini Kučevo, njega ne zanima da li će i koliko će naroda biti koji će te asfaltirane seoske puteve koristiti. Posle ovog novog zaduženja od milion i 300 hiljada evra plus kamata, Kučevo definitivno tone na dno sa koga će svaki povratak biti težak.

Građani su birali ovu vlast i građani su dobili krađu njihovih para epskih razmera. Samo građani su ti koji na izborima mogu da presude ovoj grupi kriminalaca ne bi li se uništavanje opštine Kučevo prekinulo, i da se ova grupa nađe na optuženičkoj klupi koja je Mikiću jako poznata i draga.

Šomi je svojom ostavkom i vraćanjem na banderu poslao snažnu poruku svim građanima koji sada trebaju da desetkuju i osakate na izborima ovo najveće zlo od ljudi koji su uništili ono što je Ćuka 15 godina stvarao od SNS-a u Kučevu.

Kučeva sa ovom ekipom više nema. Kučevljani, kada je Šomi pokazao da ima kičmu i ono među nogama, na izborima pokažite i vi.

(Insajder Mile Sova)

PROČITAJ I

26 Komentari

 1. Mikić je registrovani lopov kao i Aca Karatista. Oboje su boravili u zatvoru. Da je Srbija normalna drzava njih dvoje bi bili cistaci ulice a ne bi bili bosovi koji se pitaju za sve u ovoj opstini.

 2. Novica nije hteo da ode dobrovoljno kao Šomi pa su ga isterali ko kuče iz vinograda. Dajte mi ime jednog člana SNS-a koji nije ljigavac? Sve su to baljezgari i ološi sa dna kace.

 3. Za razliku od ostale opštinske naPRDnjačke bagre,Šomi je pokazao da jedini ima onu stvar pa je dao ostavku kada je video sta mafija,bratija,partija radi sa novcem gradjana.A vepar Novica burduš ne bio dao ostavku nikad,po cenu ako treba da svoju “ljubicu”da Perišiću da ga g*zi nedelju dana.😄

 4. Nije Somi nista dobrovoljno uradio, nema grizu savesti jer je prevarant i bitanga. Nego treba opravdati pare dobijene za projekat Mladi farmeri. To daju Nemci i tu nema ja tebi ti meni. Novica je takodje odgovoran ali je pod zastitom kao agent. Somi nistaku jedan, jel ti lepo da putujes u Pozarevac svaki dan na posao. Vrati se kod mame i tate, blize ti je iz Smedereva da putujes. Uspeo je Zoran Cuka da izmisli jos jedno vrhunsko kadrovsko resenje u liku Somija.Naslednica na mestu sefa internet tima je radodajka iz Turije. U Milice duge trepavice, nece ona sa tobom da krene a nece ni Milena. Milica dobija svoje mesto u Hotelskom orkestru da je svi probaju, dosta ti je bilo. Da si uspeo dete da joj napravis pa das ime Andrej ti bi bio heroj SNS. Ovako ostade bruka i sra mota cele nase varosi.Sad je Sajam turizma u Beogradu, stampani su plakati ko da ce ceo Beograd da uzme plakat turizma Kucevo. Pitaj u stampariji jel ostalo malo para za tebe, ako mije podeli bedzeve sa 50tih Motiva. toga ima za dva zivota. Nekad prva truba Hotelskog orkestra a sad zadnja rupa na Mikicevoj svirali.

  1. Jeb..u vas sve u usta sada kada krenem da vas rešetam, a tebe bangavi Milosavljeviću naročito. Rascopaću ti tu tvoju botovsku ćopavu bulju i tebi Gico i onoj tvojoj prasici. Ostavi mi familiju na miru i ostavite onu poštenu devojku na miru, nemate poštovanja za one koji su ginuli tokom izbornih kampanja za SNS.

   1. Miloše,100% te podržavam.I treba im je*ati mater počevši od vepra,kvazimoda i ostalih majmuna,tvojih bivših partijskih kolega,jer komentar Dragana može da napiše samo neko ko je radnik opštinske uprave i ko batara sa nekim informacijama koje verovatno nisu tačne ali ih neko namerno plasira.Uzeću primer koji je doticna osoba iznela,projekat mladi farmeri,novi šef internet tima neka radodajka iz Turije ,plakate za sajam turizma i da si zadnja rupa na sviralu kod Mikića.Pa mu je to malo bilo pa je udario po tvojoj porodici.Jedna stvar me samo ineresuje posto je radodajka postala nova šefica internet tima,da li joj je Novica vepar dao lap top kao sto je dao ostalima da otvaraju lazne profile da komentarisu pod laznim imenima braneći njega jer nepismeni vepar nesposoban da napise prosto prosirenu rečenicu.

 5. E, Novice, Šomi, Marijok, Nikola Joviću, Velimiroviću i ostale prodane duše, sve vas je Aca Karatista preko robijaša Mikića preveo žedne preko vode. Kako ste uopšte mogli da sednete u društvu Ace Karatiste i da se spuštate na njegov pacovski nivo. Da li i sada dišete punim plućima kao što ste disali kada ste doveli bandu na vlasti? Red bi bio da se izvinite građanima opštine Kučevo zato što ste ih prevarili, zato što ste podržali kriminalca koji je u Kučevu došao go ko pištolj a sad ima kuće, hotele, stanove i besne automobile. On je svoju decu i sebe sklonio iz Kučeva a vas i nas uništava. Kako ste mogli da poverujete u njegovu priču o bliskosti sa Andrejom Vučićem, Nikolom Petrovićem i Darkom Glišićem? Sutra kad građani smene ove kriminalce sa vlasti svi vi ostajete da živite sa nama. Aca Karatista će biti tamo gde je i sada, pun para bez ijednog potpisa. A vi? Vas će razvlačiti po policiji i sudovima, narod će vas pljuvati i neće imati ko da vam kaže dobar dan. Bolje vam je da se odmah nagodite sa tužilaštvom i odnesite sve papire, kažite sve što znate, skinite ljagu sa vas barem malo.

  1. Sve te praznoglave lopuze je Cuka Izmislio. Za Velimirovica bi dao plucno krilo koje nema, Novici je mladu vodao po doktorima da ne bude treci put mama, Mariok mu je cistio cipele i prao auto da bi sedeo sa njim, za Somija je Cuka tvrdio da je maltene novi Tesla, taj kad zakaci zicu na banderi to je umetnost, e oni su ga prodali. Bili su pritisnuti od vrha kriminalne organoizacije, nemaju snagu da se suprostave i unistili su Kucevo. Nemate momci zivog prijatelja vise, osim Novice koji oima Zelju. To m u je lopovski pobratim, ili konsiljere.

 6. Mikicu je svojstveno da radi sa bankama u bankarskoj prevari je i uhvacen sa falsifikovanim sudskim resenjem. Podigao je coveku novac sa racuna ni dan danas mu nije vratio. Sa lakocom ce podici kredit iz Postanske gde mu radi devojka, a onda ce njegov tata Aca Karatista da pregovara sa svojim prijateljem Bakalom oko asfaltiranja puta na ravnopravnim osnovama ja tebi ti meni, zamazi narodu oci da ih prevarimo jos jedan mandat jer nam se osladila pljacka. Evo nas prijatelj Vucko okuplja specijalce koji ce i nas da brane od glupog naroda koji ne vidi dalje od nosa.

 7. Milagarac zog alle seine Mitarbeiter in kriminelle Gewässer. Wenn die Regierung in Belgrad wechselt, können die derzeitigen Manager der Gemeinde auf nichts Gutes hoffen.

 8. E moj kume Nole pa gde si se sakrio?Poceo si da zivis kao miš.Svi te pljuju i pričaju da si vepar i da si se usr*o od straha.Zasto i dalje ne pišeš i ne komenarišes pod lažnim imenima zajedno sa familijom i tvojim naprdnjacima.Da bi ti bilo lakše kume moj Nole popi ujutru čašu Rumunske rakije,mani više bensendine i mobilne telefone jer će da poludiš jer te ovi iz opozicije je*u kao vola,pišu sve ono najgore o tebi ali sam si kriv.Ja ne mogu više da te branim jer od kada su te šutnuli u d*pe i oterali sa mesta predsednika oosns svi pričaju da si odlepio i da si otišao u ku*ac.A i kuma Dušica se žali da si počeo noću kada spavaš da hrčeš kao vepar i grokćeš,grok,grok,grok,cccccccccc,ojsa,grok,grok,cccccccc,ojsa.

  1. Siniša Brsan, Bolesniku, gledamo te svaki dan po ceo dan kako šetaš kao santaluda od opštine do hotela pa u krug. Niko ti se ne javlja, niko ne priča sa tobom čak ni tvoja cigančica, tj. ne tvoja već Gargamelova. Svi znaju da si ti Mile Sova bez perja. Siniša poješ ti jedno veliko go..no.

 9. Jeli Nivice i ti Šomi, gde ste sada kada su vas šutnuli? Perišić vas je najurio kao volove iz kupusa. Sad bi ste ljubili Ćuku u zadnjici samo da se još jednom vratite kod njega gde ste vedrili i oblačili. Uskoro će po Perišinoj naredbi odbornici da donesu opštinski zakon o vašem procesuiranju i zabrani bavljenja politikom. Zar ne vidite da ste ispali “mladi majmuni”? Cele ste familije zaposlili po opštini, da li mislite da će tamo steći penziju, Periša nema prijatelje ali vaši mozgovi to nisu mogli da shvate.

  1. Siniša Brsan, Bolesniku, gledamo te svaki dan po ceo dan kako šetaš kao santaluda od opštine do hotela pa u krug. Niko ti se ne javlja, niko ne priča sa tobom čak ni tvoja cigančica, tj. ne tvoja već Gargamelova. Svi znaju da si ti Mile Sova bez perja. Siniša poješ ti jedno veliko go..no.

 10. To su sve bezvredni ljudi.
  Negativnom selekcijom dovedeni su oni koji nikada nisu bili naprednjaci, jednostavno interes.
  Bučinac polupismeni nije u životu jedno rešenje napisao, jednostavno je zlo od čoveka.
  Forsira ćerku i zeta dajući im položaje za koji nisu sposobni.
  Svi direktori i članovi veća bivše demokrate. Koliko ljudi prima plate, nigde ne idi na posao. U opštinu na svako radno mesto primili po tri stručnjaka, 90% sa kupljenim diplomama. Toliko diletanata na jednom mestu, većina bukvalno godinama ništa ne radi. Ćuka je svesno sklonjao Srbe, dovedeni su podobni Srbi. Zamislite stručnjake poput Cige, Mikića…
  Ovi projekti dovode do toga da ništa ne funkcioniše. Kamioni sa bakrom i trupcima godinama prolaze kroz centar.
  Policiju to ne zanima.
  Pre neki dan ne uspeše na vreme da ugase požar. Vatrogasci nespremni došli, petnaest minuta im trebalo.
  Predsednik opstune ima toliko pomoćnika , savetnika ko da je sa posebnim potrebama.

  1. Siniša Brsan, Bolesniku, gledamo te svaki dan po ceo dan kako šetaš kao santaluda od opštine do hotela pa u krug. Niko ti se ne javlja, niko ne priča sa tobom čak ni tvoja cigančica, tj. ne tvoja već Gargamelova. Svi znaju da si ti Mile Sova bez perja. Siniša poješ ti jedno veliko go..no.

  1. Siniša Brsan, Bolesniku, gledamo te svaki dan po ceo dan kako šetaš kao santaluda od opštine do hotela pa u krug. Niko ti se ne javlja, niko ne priča sa tobom čak ni tvoja cigančica, tj. ne tvoja već Gargamelova. Svi znaju da si ti Mile Sova bez perja. Siniša poješ ti jedno veliko go..no.

 11. Nije on samostalno nista do sada uradio pa ni ovu oznudjenu ostavku. Ogromna visegodisnja kradja je isplivala na videlo, nije sve delio posteno sa nadredjenima, uzimao je vise nego sto je dozvoljeno Zeljinim kodeksom tako da je morao da bude izbacen . Nadamo se da je poneo sa sobom i svu dokumentaciju koliko je para odneto za Beograd i koliko je u tome ucestvovao Vlaski savet. Kako ce sada turizam da se razvija bez lokomotive napretka i stampanja plakata, kako ce sada da se spremaju sendvici kod Jarca za mitingase, ocekuje se da Ivan Hotelski bude sledeca lasta u Somijevom jatu. Njima je zajednicko okupljanje mladih sisatih naprednih aktivista i individualni rad sa njima na botovskoj edukaciji. Sad beze od Somija ko da ima sugu, a on se taman snabdeo novimArmani odelima za sajmove turizma. Mozda pocne da trci sa Ucom po magistrali, da ostane u formi za predstojece izbore.

  1. Siniša Brsan, Bolesniku, gledamo te svaki dan po ceo dan kako šetaš kao santaluda od opštine do hotela pa u krug. Niko ti se ne javlja, niko ne priča sa tobom čak ni tvoja cigančica, tj. ne tvoja već Gargamelova. Svi znaju da si ti Mile Sova bez perja. Siniša poješ ti jedno veliko go..no.

 12. Na sve turbulencije na SNS brodu koji tone, Ivan Nejaki Hotelski nema komentara. Cuti zalostan, nema ideju u praznoj glavi da ista kaze, da se oglasi. Smenjeni i isterani predsednik i sekretar stranke koji ga primili, Vece mu se raspalo odavno, neka vidi sa Sanjom da mu napise neko saopstenje, nema ko drugi da ima dovoljno pameti. Da bar Ivan Hotelski suzu pusti za Somijem, mnoge lopovske vestine naucio je od njega. Nikoga Hotelski ne tretira osim medicinskih sestara i mlade pstavljene odbornice, Somi mu ostavio u amanet.

 13. Siniša gledamo te svaki dan po ceo dan kako šetaš kao santaluda od opštine do hotela pa u krug. Niko ti se ne javlja, niko ne priča sa tobom čak ni tvoja cigančica, tj. ne tvoja već Gargamelova. Svi znaju da si ti Mile Sova bez perja. Siniša poješ ti jedno veliko go..no.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker