GRAĐANI PETROVCA NA MLAVI REVOLTIRANI: Pozivaju na bojkot preplaćenog koncerta Tropiko benda!

Umesto da se novac iz budžeta iskoristi za bitnije stvari, lokalna petrovačka vlast svakim potezom sve više pokazuje svoju bahatost i nesposobnost.

Screenshot Facebook

Lokalna petrovačka vlast, našla se u velikom problemu s obzirom da građani osuđuje potez lokalnih funkcionera da za održavanje dva koncerta izdvoje iz opštinskog budžeta preko dva miliona dinara.

Opštinski odbor Narodne stranke Petrovac na Mlavi osuđuje potez lokalne vlasti da za održavanje dva koncerta izdvoji preko dva miliona dinara. To nije njihov novac, već građana koji nisu podržali takvo nekontrolisano trošenje.

Građani Petrovca na Mlavi smatraju da se ovaj novac mogao bolje iskoristiti. Umesto da novac poreskih obveznika troše na koncerte i zabave po kafanama povodom raznih manifestacija, Petrovac nema nikakvu perspektivu za razvoj preduzetništva mladih ljudi niti bilo kakvu pomoć lokalne vlasti ukoliko nisu članovi Srpske napredne stranke ili njihovi donatori.

https://www.facebook.com/events/334262727189522/

(Tpknews.com)

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close