GRADIŠTANAC MRTAV PIJAN IZAZVAO UDES: Policija ga ostavila na klupi u parku da se otrezni

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Požarevcu odredili su zadržavanje do 12 sati Predrag R. (56) iz Velikog Gradišta zbog upravljanja vozilom u alkoholisanom stanju sa 2,93 promila alkohola u krvi.

Foto: TPKNEWS

U petak oko 20:00 časova, u samom centru Velikog Gradišta kod parkinga ispred parka, dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj na sreću nema povređenih. Kako se sumnja udes je izazvao Predrag R. (56) iz Velikog Gradišta.

Kako TPKNEWS saznaje on je upravljajući automobilom, krećući se iz pravca Požarevca, prešao u drugu traku i direktno se sudario sa autom Beogradskih registracija koji se kretao iz pravca Golupca.

Nakon dolaska policijskih službenika iz Požarevca, Predrag R. su zatekli u vidno alkoholisanom stanju kako leži na zemlji u parku. Oni su Predraga pokušali da ubace u policijski auto. Međutim, on je u pokušaju da na druga vrata izađe iz policijskog vozila, sapleo se, i pao i na asfalt pored auta. Na kraju, jedan od policajaca ga je odveo do klupe i ostavio ga da tu spava dok nisu obavili uviđaj.

Protiv Predraga R. (56) iz Velikog Gradišta biće podneta krivična prijava u redovnom postupku zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo izazivanje opšte opasnosti.

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker