OTKRIVAMO: Evo ko je političar pedofil o kome Igor Jurić ima informacije!?

Igor Jurić, osnivač fondacije „Tijana Jurić“, i dalje odbija da kaže zašto u Višem tužilaštvu u Beogradu, gde je tri sata davao iskaz, nije otkrio ime i prezime političara pedofila, o čemu je, pre gotovo tri meseca, obavestio javnost.

Ilustracija

Zbog toga, ali i kontradiktornosti koje je stvorio – nije se obratio nadležnima, već medijima, pri čemu je, suptilno, u svakom nastupu otkrivao poneki detalj o političaru pedofilu, da bi potom rekao da ćuti o njegovom identitetu zbog bezbednosti žrtve – mnoga pitanja su ostala da vise u vazduhu.

Međutim, ovaj slučaj mora da se reši, i dok Jurić odbija da iznese svoja saznanja, zbog čega su iz tužilaštva saopštili da ne mogu da utvrde identitet izvršioca obljube nad detetom, na društvenoj mreži Tviter pojavio se tvit u kome Miloš Timotijević tvrdi da političar pedofil o kojme Igor Jurić ima informacije je Dragan Marković Palma Jagodinski kriminalac i lokalni moćnik, i da zbog toga Jurić ne sme javno da kaže ime jer bi onda bio životno ugrože.

https://twitter.com/TimotijevicSRB/status/1269629450624421894

ŠTA JE JURIĆ SVE PRIČAO O SEKSUALNOM PREDATORU POLITIČARU

  1. januara 2020. za portal Moj Novi Sad:

„Ja znam za nekoliko vrlo bitnih i uticajnih ljudi u našoj zemlji koji su pedofili. Oni često prave zabave s decom od 12 do 15 godina i to je javna tajna. Mi imamo fotografije za neke od njih i sa advokatom smo spremni da izađemo u javnost, ali nemamo dovoljno materijala da bismo ih optužili.“

  1. januara 2020. za Večernje novosti:

„Dokazi i fotografije koje posedujemo, a tiču se ljudi poznatih javnosti koji zlostavljaju decu, nisu samo kod mene. Imaju ih i moja dva prijatelja, i ukoliko mi se nešto desi, oni će ih pustiti u javnost.“ „Svesno sam ovo obelodanio, da ti ljudi znaju da mi znamo za njih.“

  1. marta 2020. za TV Prva:

„Taj čovek je bio mnogo puta ugošćen u ovom studiju, kao i na mnogim drugim televizijama. Moj najveći uspeh će biti kada takvog čoveka strpam iza rešetaka i dokažem da nije svemoćan.“

  1. maja 2020. za TV Prva:

„Ako me tužilaštvo pozove, ja ću reći šta imam, neću detalje iznositi ovde. Samo želim da kažem da su institucije često zakazale.“

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker