EKSKLUZIVNO SAZNAJEMO: Novi-stari gradonačelnik Požarevca, zamenik…?

Saša Pavlović, dosadašnji gradonačelnik Požarevca, nastaviće da obavlja ovu najodgovorniju funkciju, nezvanično saznaje TPKNEWS.

Saša Pavlović/Foto: Promo

Saša Pavlović, rođen je 01. novembra 1980. godine u Požarevcu. Osnovnu i srednju školu završio je u Kostolcu, a nakon toga i Elektrotehnički fakultet u Beogradu – odsek telekomunikacije i informacione tehnologije – smer sistemsko inženjerstvo.

Od 2008. godine radio je u Tehničkoj školi sa domom učenika ,,Nikola Tesla“ u Kostolcu, kao profesor elektro grupe predmeta. Predavao je predmete iz oblasti elektronike, informatike i telekomunikacija.

U januaru 2014. godine, izabran je za zamenika predsednika Gradske opštine Kostolac. Potom, 23. maja 2016. godine, preuzima titulu zamenika gradonačelnika Požarevca. Gradonačelnika Požarevca je od 17. avgusta 2020. godine.

Što se tiče zamenika gradonačelnika, a prema našim saznanjima, u trci je par kandidata, a ko će preuzeti titulu zamenika, biće poznato u ponedeljak 1. jula.

Inače, prema informacijama koje su stigle do nas, očekuje se i par promena u Gradskom veću.

Kako nezvanično saznajemo, desiće se i promene u rukovodstvu Gradskog odbora Srpske napredne stranke u Požarevcu, koji je na lokalnim izborima 2. juna, ostvario odličan rezultat, osvojivši 64 odsto odborničkih mandata.

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker