SVEMU DOĐE KRAJ: Pripadnik požarevačke BIA sa pedigreom otišao u penziju!

O bivšima treba govoriti sve najbolje, iako to nisu zaslužili. To se odnosi i na bivšeg načelnika požarevačke BIA, Gorana Miletića. Ružne stvari koje je radio, treba zaboraviti, a pamtiti samo lepe i dobre stvari koje je činio.

Foto: Privatna arhiva

U tom smislu, Goran Miletić organizuje 17. marta u restoranu „Izvor“ zakusku za svoje kumove, prijatelje, funkcionere SNS i njegove drugove policajce sa pedigreom. A od svojih kolega iz BIA je pozvao samo odabrane.

Jedan od kolega mu je čestitao odlazak u penziju tako što mu je kupio kurton zapakovan u mašnicu. Neka prosude čitaoci zašto mu je poklonio tako karakterističan poklon.

Sve u svemu o bivšima sve najbolje, neka su mu srećni penzionerski dani.

(Insajder Mile Sova)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker