DA NIJE TUŽNO, BILO BI SMEŠNO! Čuveni Boževački komunisti predvođeni radikalom vraćaju monarhiju!

Tri momka iz Boževca i ako već u sedmoj deceniji života ne gube nadu u povratak monarhije, i sve bi to bilo u redu da ti momci nisu to što jesu.

Goran Dačić/Foto: Screenshot/Facebook

Goran Dačić, Narodni, potom Srpski radikal preko Liberala Nove Srbije Poksa i još par stranaka koalicija sa Naprednom strankom do Novog lica Srbije. Zanatlija bez zanata, jedno vreme je bio trgovac iz Kučeva. Međutim, posle je povukao tu diplomu jer nije bila baš original. Za vreme mandata potpredsednika opštine Malo Crniće zapošljava u vrtić kao servirku i spremačicu svog najbližeg saradnika i vernog pratioca, što bi zli jezici rekli dečka, ipak su oni ljudi u godinama kad ne može jedan može drugi.

Živa Obradović-Pikiljić je inače kvalifikovan za to radno mesto, ima par razreda osnovne škole i vozačku dozvolu C kategorije. Pikiljić je poslednji sekretar saveza komunista Malo Crniće. Pored njega, tu je i neizbežni Rajko Vojinović-Kajzer, koga je, kad se učlanio i komunističku partiju, deda hteo štapom da ubije. Kajzer je čuveni Boževački momak vlasnik radio stanice i kinološki sudija, na njegovim kinološkim utakmicama uz malu novčanu nadoknadu pudlica postaje šarplaninac.

Inače, ovo nije reklama niti anti reklama, ovo je apel mladima, sposobnim i školovanim ljudima da ne dozvole da ih ovakvi ljudi zastupaju i vode.

(Insajder Mile Sova)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker