OPŠTE RASULO: Bolnica u Petrovcu na Mlavi pred raspadanjem, radnicima zaprećeno otkazom ako progovore!?

Zbog pokvarene opreme i nedostatak lekara Opšta bolnica u Petrovacu na Mlavi je pred totalnim kolapsom i raspadom sistema.

U našu redakciju na mejlu stiglo je pismo od jednog lekara koji je zapošljen u Opštoj bolnici u Petrovacu na Mlavi a, koji je zatražio od nas da ostane anoniman jer je svima u bolnici zapretio otkazima v.d. direktor Opšte bolnice Petrovac, ukoliko bilo šta dospe u javnost.

Međutim, i pored svih pretnji zatražio je od nas da objavimo ovo pismo koje nam je poslao, tražeći rešenje za stanje u kojem se trenutno nalazi bolnica u Petrovcu na Mlavi, uz komentar koji nam je ostavio – “PROVERITE AKO SUMNJATE”.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker