BAHATO PARKIRANJE U GRADIŠTU: Automobili zaposeli ceo trotoar

Taman kada se pomisli da je bahato parkiranje dostiglo svoj vrhunac, pojave se pojedinci koji sve razuveri.

Foto: Čitalac TPKNEWS-a

U ulici Svetosavska u Velikom Gradištu, koja je jednosmerna i u kojoj već postoje obeležena parking mesta na plaćanje često se zateče ružna slika. Veliki broj automobila parkirano je na trotoaru, iako je jasno istaknut znak da je na tom potezu parkiranje i zadržavanje zabranjeno.

Jedan sugrađanin požalio nam se na bahatost pojedinih vozača. Na fotografiji koju nam je poslao zabeleženo je da je desetina automobila nepropisno parkirano u Svetosavskoj ulici, iako su trotoari predviđeni isključivo za pešake, te je parkiranje ili bilo kakvo zadržavanje zabranjeno.

Iako su dobavljači robe za ugostiteljske lokale na neki način povlašćeni, i donekle smeju da se parkiraju u određenom periodu dana, ostavljanje automobila na duže je kažnjivo. Međutim, bahati pojedinci za takve odredbe ne mare.

M. Lalić

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker