NA SKRETANJU ZA SREBRNO JEZERO: Automobil sleteo u rupu nastalu u okviru radova na kružnom toku

Na magistralnom putu Požarevac-Veliko Gradište-Kladovo, kod skretanja za Srebrno Jezero, dogodila se saobraćajna nezgoda kada je jedno vozilo upalo u rupu, napravljenu u okviru radova na pravljenju kružnog toka, koji u budućnosti treba da reguliše saobraćaj na skretanju za popularnu turističku destinaciju.

Kako smo zaznali od očevica ovog događaja koji nam je poslao fotografije nezgode, nesreća se desila u sredu oko 10 časova ujutru, srećom bez težih posledica.

– Vozač kod skretanja za Srebrno jezero u nedoumici izgubio je kontrplu nad vozilom i upao u rupu. Srećom, niko nije povređen ali automobil pretrpeo je značajna oštećenja. Ovo je u kratkom vremenskom periodu četvrta nezgoda takve vrste, srećom bez žrtava, koje su se dogodile usled neadekvatnog obeležja radova, kao i nedostatka signalizacije – priča naš sagovornik i dodaje da radovi sporo teku iz razno raznih razloga, mahom imovinsko-pravnih, ali to investitore i izvođače radova ne oslobađa obaveze da trasu na kojoj rade adekvatno obezbede potebnim znakovima i signalizacijom.

On nam je rekao i da deo odgovornosti snosi i sama opština Veliko Gradište jer se radovi izvode na njenoj teritoriji, pa bi bilo poželjno da se svi uzmu u pamet i isprave svoje propuste kako neko ne bi stradao.

M.V.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker