NEMA UGOVORA, SLEDI NAPLATA: Arriva od ponedeljka počinje sa naplatom karata učenicima

Kompanija Arriva obaveštava sve građane Požarevca ali i korisnike usluga da će od ponedeljka, 27. septembra 2021. godine, početi sa naplatom karata, odnosno izdavanjem pojedinačnih putnih isprava za učenike.

Foto: Privatna arhiva

– Prinuđeni smo da počnemo sa naplatom karata, s obzirom da je na prethodno sprovedenom tenderu ponuda kompanije Arriva bila ocenjena kao najbolja prihvatljiva ponuda a Grad Požarevac nakon 24 dana nije iskoristio raspoložive zakonske mogućnosti i ponudi nam zaključivanje Ugovora. S obzirom da smo odgovorna kompanija, nikako ne želimo da rizikujemo usklađivanje poslovanja kompanije sa propisima koji uređuju oblasti saobraćaja, te bezbednosti učenika na prvom mestu – , rekli su iz kompanije Arriva.

Arriva će zadržati sve polaske u isto vreme, odnosno neće biti nikakvih izmena u dosadašnjem redu vožnje.

– Podsećamo, kompanija Arriva je od 1. septembra 2021. godine, odnosno od početka školske godine prevozila učenike osnovnih škola na teritoriji grada Požarevca potpuno besplatno i bez naknade – , navodi se u saopštenju.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker