SITUACIJA JE OZBILJNA: Apel Doma zdravlja Kučevo povodom širenja korona virusa

Dom zdravlja Kučevo uputio je apel svojim pacijentima kako da se ponašaju u situaciji širenja korona virusa kod nas.

– Uzimajući u obzir da smo podneblje sa koga se veliki broj građana nalazi na radu u inostranstvu, a situacija sa korona virusom je iz dana u dan sve ozbiljnija, kako bi se sprečili nastanak i širenje epidemije, molimo sve građane da se ponašaju krajnje odgovorno – navode iz Doma zdravlja Kučevo.

VAŽNA JE SAMOIZOLACIJA

– Svi građani koji dolaze iz inostranstva, dve nedelje od trenutka ulaska u zemlju, moraju svoje vreme da provedu kod kuće i da kontakt sa ostalim ukućanima i građanima svedu na minimum, da u slučaju prekotrebnog kontakta sa drugim osobama stave masku i drže odstojanje od jednog metra.

U slučaju pojave temperature, suvog kašlja i otežanog disanja, odmah se javiti domu zdravlja Kučevo na broj telefona 012/852-108.

Na istom broju možete dobiti i sve informacije u vezi sa korona virusom.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker