ZBOG SUKOBA INTERESA: Nebojša Vlajić podneo ostavku i otvorio salu za venčavanje u Velikom Laolu (VIDEO)

Nakon neočekivano dobrih rezultata GG “SOP” na održanim lokalnim izborima u opštini Petrovac na Mlavi usledile su prve reakcije.

Nebojša Vlajić zvani Bosanac

Nebojša Vlajić zvani Bosanac, čovek koji je predvodio GG “SOP” je otvorio prostoriju za venčavanje u Velikom Laolu, a zatim dao ostavku na mesto saveta predsednika mesne zajednice. Osim njega, još 7 članova MZ su podneli ostavke.

Vlajić je izjavio za TPKNEWS, da je Lista Srpske napredne stranke osvojila 62 odsto glasova na lokalnim izborima u Petrovcu na Mlavi, a GG „Spasimo opštinu Petrovac“ gde je on bio nosioc liste 8,75 odsto. Prevremenu ostavku daje zbog sukoba interesa i zato što nije u dobrim odnosima sa lokalnom vlašću.

Takođe je izjavio da će se zalagati za narod u skupštini kao odbornik grupe građana „SOP“, te da je dosta odradio za svoj mandat u Velikom Laolu. Naglašava da do dolaska SNS na vlast, nije nista urađeno u Velikom Laolu a ono sto je urađeno, urađeno je uz pomoć opštinskog rukovodstva.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close