ZBOG RADOVA: U sredu 7. avgusta više od pola Požarevca bez struje

Zbog radova u trafo stanici 35/10 Požarevac 3 ’’Centar’’ u ranim jutarnjim časovima u sredu 07. avgusta 2019. godine, od 04:30 do 06:30 časova bez električne energije ostaće potrošači iz Požarevca u sledećim delovima grada:

Od ulice Stari korzo prema Varoškom brdu, celo Varoško brdo (od Čačalice do Tulbe i od doma zdravlja prema Čačalici sa svim bočnim ulicama), Jovana Šerbanovića I deo, deo kod autobuske stanice i Suda, oko glavne pošte i zgrade Načelstva, tržni centar Barili, Takovska, Veljka Dugoševića, Hajduk Veljkova, II deo Jugovićeve, Krajinska, Nemanje Tomića, Porečka, Moše Pijade, naselje Đura Jakšić i Palata Morava, deo od Moše Pijade prema Kosovskoj i benzinskoj pumpi, deo od glavne pijace prema Kosovskoj i železničkoj stanici, Nemanjina i deo, I deo Bratstva i jedinstva od Više škole do semafora, Užička, Bojane Prvulović, delovi od robne kuće prema Kosančićevoj i Nemanjinoj, deo od Poljoprivredne škole prema ulici Bože Dimitrijevića, Porečka, Milenića Rusa, Braničevska, Svetosavska i Dositejeva ulica.

Takođe, od 09:00 do 14:00 časova, u sredu 07. avgusta 2019. godine, bez električne energije ostaće delovi naselja Stamnice, opština Petrovаc nа Mlаvi: Stamnička reka, Višnjar, Ludo polje, Niko polje i Stamnica Krivac – zbog seče rastinja u trasi dalekovoda.
Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close