GVOZDIĆ U AKCIJI: Za 5 evra, delio pomoć ugroženima u poplavama

Nakon junske poplave 2018. godine, koja je zadesila 3.000 domaćinstava u opštini Petrovac na Mlavi, svaka pomoć znači da su bliže povratku u normali. Međutim, ima i onih koji su uzeli a da im i ne pripada.

Boris Gvozdić

Kako nezvanično saznajemo od našeg izvora iz opštine, jedan od takvih je i Boris Gvozdić, pomoćnik predsednika opštine Petrovac na Mlavi, koji je prošle godine tokom dodele pomoći ugroženima u poplavama, koju je država uputila, dobar deo zadržao za sebe, i istu, zajedno sa svojim budućim tastom Zvonkom Jovićem zvani Vrganj, prodavao za 5 evra po artiklu.

Dakle, isti taj Gvozdić kome je otac za 10 hiljade evra otkupio mesto na kome se sada nalazi, donosi važne odluke, i uvek je prvi prilikom svakog obilaska terena. Očito da je od napredne koalicije u Petrovcu naučio dobro da unovči svaki evro koji je njegov otac uložio u njega.

(Tpknews.com)

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close