XXI BIKE SHOW: Moto skup u Petrovcu na Mlavi od 12. do 14. jula (VIDEO)

U Petrovcu na Mlavi će se od 12. do 14. jula, održati 21. moto skup u organizaciji MK Midnight Riders.

Foto: Promo

Bike show je već tradicionalni festival motociklizma i muzike, koji se svake godine održava u Gornjačkoj klisuri, najpoznatija homoljska klisura koja je duga 16 kilometara, na Ladnim vodama, nadomak Petrovca na Mlavi.

Okuplja sve ljubitelje motora, kampovanja, muzike i provoda. Na ovom mestu, kraj reke Mlave, okuplja se oko 5.000 posetilaca iz ovog dela Evrope. Festival traje tri dana, ispunjenih rok svirkama, raznim takmičenjima, nagradama i iznenađenjima.

Besplatni obroci i piće obezbeđeni su za putnike iz daleka, a svi posetioci mogu uživati u ambijentu izvora Tople vode i još jednog lekovitog izvora u blizini.

Pored dobrog provoda i raznih takmičenja, očekuje vas i dobra muzika uz bendove iz cele Srbije. U subotu 13. jula koncert će održati i poznati rok bend “YU Grupa”.

(Tpknews.com)

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close