TEŽAK UDES SRPSKIH MLADIĆA U AUSTRIJI: Vozio neregistrovan auto bez dozvole i zakucao se u drvo!

U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u utorak oko 19 časova u Austriji, teško povređena su dvoje mladića srpske nacionalnosti.

Dvadesetsedmogodišnji mladić srpske nacionalnosti, čije ime austrijski mediji ne navode, sa još dva druga doživeo je tešku saobraćajnu nesreću u utorak oko 19 časova, vozeći neregistrovan auto kroz šumsku oblast kod Egendorfa, u regiji Holabrun u Austriji.

Da sve bude još gore vozač, državljanin Srbije (27) nastanjen u Beču, kako pišu austrijski mediji nema vozačku dozvolu. Sa njim u vozilu se nalazio još jedan mladić (28), kao i vlasnik vozila (27).

Na delu puta kroz šumu, vozač je izgubio kontrolu i udario bočnim delom automobila u drvo. Mladić (28) koji je bio na zadnjem sedištu je tom prilikom teško povređen i on je helikopterom prebačen u Univerzitetsku bolnicu St. Polten.

Vozač je takođe pretrpeo teške telesne povrede i prevezen je u državnu kliniku Korneuburg, dok je treći mladić ostao nepovređen.

(Agencije)
Оставите одговор

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close