POPRAVKA KVAROVA: Veliko Gradište i još dva naselja u utorak bez vode

Zbog redovne godišnje popravke kvarova na određenim mestima na vodovodnoj mreži, naselja Veliko Gradište, Kusiće i Požeženo u utorak 11. novembra ostaće bez vode.

JKP „Dunav Veliko Gradište“ obaveštava korisnike vodovoda u naseljima Veliko Gradište, Kusiće i Požeženo o planiranom isključenju vode u utorak 06. novembra 2018. godine zbog redovne godišnje popravke kvarova na određenim mestima na vodovodnoj mreži.

Navedena tri naselja biće isključena sa vodosnabdevanja od 8 časova ujutru do 15 časova. U pojedinim delovima grada, zbog visinske kote može se desiti da voda nestane i nešto pre osam sati ili nešto kasnije u zavisnosti od lokacije objekta korisnika.
Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close