OKRŠAJ VLAŠKIH DIVOVA FOLKLORA: “Veče narodne pesme i igre” u Topolovniku po treći put!

Udruženje “Moj Topolovnik” po treći put će se potruditi da opravda renome dobrog domaćina i podstakne mlade da se druže kroz igru i pesmu.

Foto: Promo

Udruženje Moj Topolovnik organizuje manifestaciju “Veče narodne pesme i igre” u Topolovniku. Ovaj događaj će se održati 29. aprila 2019. godine na poligonu malih sportova sa početkom u 15 časova. Gosti na manifestaciji biće Kulturno umetnička društva iz Istočne Srbije.

Pripremljenim programom biće prikazana sva lepota, raznolikost i bogatstvo Vlaške folklorne umetnosti, kao i bogati stvaralački duh Vlaškog naroda i koreografskih stvaralaca, najavljuju iz udruženja “Moj Topolovnik”.

Nakon završene manifestacije organizovano je druženje svih učesnika i igranka u Domu kulture u Topolovniku.

Za više informacija možete da pozovete na kontakt telefon +381637718104

(Tpknews.com)

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close