USPEŠAN KK „POŽAREVAC 92“: Požarevljani ekipni prvaci Srbije

Na kupu Srpske karate Unije, održanom u Lazarevcu, Karate klub „Požarevac 92“ proglašen je za ekipno pobednika, u konkurenciji 22 kluba sa oko 400 takmičara iz cele Srbije.

Branislav Dmitrović na pobedničkom postolju

Ovaj klub predstavljalo je 40 takmičara svih uzrastnih kategorija, u svim disciplinama, od dečijeg karate kid – višeboja, preko kata do borbi u pojedinačnoj i ekipnoj konkurenciji. Osvojili su ukupno 21 zlatnu, 18 srebrnih i 13 bronzanih medalja. Zlato su osvojili: Matija Milutinović,Veljko Mihajlović, Marko Avdalović, Lazar Antić, Luka Jovanović, Relja Živanović, Mihajlo Nikić, Petar Avdalović, Teodora Golubović, Natalija Milošević, Dušan Popović, Julija Ristić, David Nešić, Marta Stefanović, Jelena Velimirović, Miljana Paunović, Aleksandar Antanasijević, Filip Vladić, Nemanja Čarapić, muška ekipa seniora u borbama i ekipa pionira u katama.

Srebrne medalje dobili su: Filip Šašić, Danilo Milošević, Anđelija Spasić, Nikola Popović, Filip Deljanin, Mateja Jordaković, Teodora Golubović, Lenka Rajić, David Nešić, Marta Đurović, Dušan Momirović, Luka Jovanović, Mihajlo Nikić,Ana Đorđević, Aleksandra Milošević, Aleksandar Antanasijević, Veljko Ivković i ekipa kadetkinja u borbama. Bronzane medalje dobili su: Andrej Rajčić, Vanja Rajčić,Marta Đurovć, Dušan Momirović, Mateja Jordaković, Natalija Milošević, Nikola Popović, Mija Zenković, Marko Nikolić, Relja Živanović, Vasilije Dmitrović, Marija Koprivica i ekipa pionirki u katama. Naredno takmičenje koje očekuje ove karatiste i predsednika kluba Branislava Dmitrovića, biće „Balkan Open“ koji će se održati u Požarevcu 11. novembra.

M.V.
Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close