U SUBOTU U 18 ČASOVA – SVI NA PROTEST PROTIV REŽIMA!

Organizatori pozivaju sve građane nezadovoljne režimom, sve ugnjetavane i ponižene da se ujedine i dođu na protest. Očekuje se da nakon toga usledi serija protestnih skupova protiv režima Aleksandra Vučića.

Građanski protest “STOP krvavim košuljama” u kome će učestvovati studenti, penzioneri, nezaposleni, sindikati radnika, policije, vojske, novinari, prosvetari, zdravstveni radnici, lokalni pokreti i opozicija biće održan u subotu, 8. decembra, sa početkom u 18 časova na platou ispred Filozofskog fakulteta u Beogradu.

Protest će otvoriti glumica Mirjana Karanović, a između ostalih obratiće se i Branislav Trifunović, Duško Vujošević i drugi. Nakon toga, krenuće protestna šetnja glavnim ulicama, a proći će se i pored Medijskog javnog servisa – zgrade RTS-a.
Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close