BOJ ZA PILETINU: Prvi dan Lidla doneo i prve tuče oko artikala (VIDEO)

Na svečanoj ceremoniji u Novom Sadu, simboličnim presecanjem vrpce u Bulevaru Vojvode Stepe 2, predstavnici Lidla Srbija i gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević, označili su početak rada ovog diskontnog lanca u Srbiji.

Foto: Screenshot twitter

Veliki broj zainteresovanih potrošača u Novom Sadu već od ranog jutra otvaranje je čekao u redovima.

Prema prvim informacijama, otvaranje je prošlo bez incidenata, ali u Nišu je bilo drugačije.

Umalo nije došlo do tuče jutros na otvaranju Lidla u Nišu kada je jedna grupa ljudi pokušala preko reda da uđe u novootvoreni trgovinski objekat. Oni su hteli da mimoiđu zmijoliki red Nišlija koji su pohrlili da kupe robu po nešto jeftinijim cenama, ali je obezbeđenje to sprečilo.

https://twitter.com/samuraj_dr/status/1050297674061230082

Pravu pometnju među kupcima izazvala je nezvanična informacija da će u jednom trenutku u toku dana cena kilograma šećera biti samo 1 dinar… a neki su pohrlili jer su mislili da će se to zbiti na samom otvaranju pa je zato došlo do guranja na vratima.

Ljudi su od ranog jutra čekali u redu da se u 8 časova otvore rafovi Lidla i da krene potrošačka groznica.

Otvaranje Lidla će ostati zapamćeno po jagmi za piletinom, čiji kilogram košta 119,99 dinara. Mnogi su kupovali po više pilića, pa čak i po 20-30, a ovaj snimak iz Leskovca pokazuje kolike su bile razmere potražnje za ovim artiklom.

(TPKNEWS/Agencije)
Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close