BOJ ZA PILETINU: Prvi dan Lidla doneo i prve tuče oko artikala (VIDEO)

Na svečanoj ceremoniji u Novom Sadu, simboličnim presecanjem vrpce u Bulevaru Vojvode Stepe 2, predstavnici Lidla Srbija i gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević, označili su početak rada ovog diskontnog lanca u Srbiji.

Foto: Screenshot twitter

Veliki broj zainteresovanih potrošača u Novom Sadu već od ranog jutra otvaranje je čekao u redovima.

Prema prvim informacijama, otvaranje je prošlo bez incidenata, ali u Nišu je bilo drugačije.

Umalo nije došlo do tuče jutros na otvaranju Lidla u Nišu kada je jedna grupa ljudi pokušala preko reda da uđe u novootvoreni trgovinski objekat. Oni su hteli da mimoiđu zmijoliki red Nišlija koji su pohrlili da kupe robu po nešto jeftinijim cenama, ali je obezbeđenje to sprečilo.

Pravu pometnju među kupcima izazvala je nezvanična informacija da će u jednom trenutku u toku dana cena kilograma šećera biti samo 1 dinar… a neki su pohrlili jer su mislili da će se to zbiti na samom otvaranju pa je zato došlo do guranja na vratima.

Ljudi su od ranog jutra čekali u redu da se u 8 časova otvore rafovi Lidla i da krene potrošačka groznica.

Otvaranje Lidla će ostati zapamćeno po jagmi za piletinom, čiji kilogram košta 119,99 dinara. Mnogi su kupovali po više pilića, pa čak i po 20-30, a ovaj snimak iz Leskovca pokazuje kolike su bile razmere potražnje za ovim artiklom.

(TPKNEWS/Agencije)

Оставите одговор

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close