TRAGEDIJA NA KOSTOLAČKOM KANALU! Pronađeno telo stradalog Požarevljanina na jedrilici!

Ronioci su pronašli telo Ivana Đurića (46) iz Požarevca, koji je 10. juna stradao na Kostolačkom kanalu i ono je poslato na obdukciju, kako bi se utvrdio tačan uzrok smrti.

Dunav u Kostolcu

On je stradao najverovatnije od strujnog udara, kada je jedrilica na kojoj se nalazio zakačila žice dalekovoda, što je izazvalo strujni luk, a onda strujni udar. Tom prilikom njegov otac Miroljub Đurić (74) zadobio je teške povrede, opekotine koje su zahvatile 30 odsto tela i nalazi se na lečenju u Beogradu.

Sa njima je na jedrilici bio i Vladislav Kostić (51) iz Beograda, koji je prošao sa lakšim povredama. Sada se čekaju rezultati obdukcije nastradalog, kao i izveštaj Lučke kapetanije u Velikom Gradištu, kako bi se utvrdile sve okolnosti ovog slučaja. Ukoliko se utvrdi da se radi o zadesnoj smrti, bez bilo čije krivice, dalja istraga neće se sprovoditi i postupak oko ovog slučaja biće zatvoren.

M.V.
Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close