POČEO TURNIR SVI PROTIV SVIH: Strelci raspoloženi, na tri utakmice postignuto 37 gola! (FOTO)

Vreme je sinoć išlo na ruku učesnicima i organizatorima Turnira u malom fudbalu „Svi protiv svih“ u Topolovniku.

Kako nam je rekao organizator turnira Dragan Tanasković prvi dan je protekao u skladu sa očekivanjima, a interesovanje za turnir je na zavidnom nivou. Prijavilo se 13 ekipa i to šest rekreativaca i sedam veterana.

“Ekipe su podeljene u dve grupe A i B. U grupi A su rekreativci: Moćni rendžeri, 18+, Vlaška magija, Cinci trans, Miljković i Bumerang, dok u grupi B su veterani: Povratak otpisanih, Nove nade, Miljković i pajtosi, SU Građanski, Timić i drugari, Case-Case i Majstori u akciji. Kao i prethodne godine očekujem zavidnu posetu i veliko interesovanje na turniru”, kazao je Dragan Tanasković.

REZULTATI

Cinci trans – Miljković 6:3
Su Građaski – Timić i drugari 10:5
Moćni rendžeri – 18+ 3:7
Оставите одговор

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close