ŠTA SE DESILO? Vučić najavio povlačenje sa političke scene? (VIDEO)

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da ga opozicija nikada neće pobediti na izborima i najavio da će se povući, ali nije precizirao kada.

Foto: Beta

Vučić je konferenciji za novinare u Predsedništvu rekao da će se on u jednom trenutku sigurno povući sa političke scene, ali da do tada čelnici opozicije – koje je nazvao „korumpiranima“ – neće moći ni da mu se približe po izbornim rezultatima.

Takav stav obrazložio je tvrdnjom da narod u Srbiji „ceni marljivost, poštenje, posvećenost i patriotizam“.

„Neće me oni pobediti nikada, niti mogu, tako nesposobni i korumpirani ljudi, poput onih koji vode taj savez, kako se zove. Skloniću se ja pre nego što oni dođu u poziciju da mi se približe uopšte“, rekao je Vučić novinarima posle susreta sa decom iz tri osnovne škole iz Zubina Potoka i Zvečana.

On nije želeo da precizira kada će da dođe do njegovog povlačenja iz politike, da li posle parlamentarnih izbora sledeće godine ili u nekom drugom terminu, ali je istakao da će javnost o tome biti obaveštena „iz stranke kojoj pripada“.

Moj mandat predsednika Republike traje još dve i po godine, podsetio je Vučić.

(Tpknews.com/Fonet)
Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close