NOVI HOROR U BEČU: Srbin vezao svoju trudnu devojku polugolu za drvo i udarao je u stomak!

Austrijski specijalci uhapsili su srediinom januara srpskog dilera (37) koji je dve godine prodavao drogu po Beču.

Foto: Screenshot ilustracija

Njegov policijski dosije je podebeo, između ostalog je osumnjičen za silovanje. On je optužen i da je premlatio svoju trudnu devojku i polugolu je izbacio iz stana. Zatim je nesrećnu ženu vezao za drvo i nekoliko puta udario u stomak. Svedoci kažu da je trudnica imala na sebi samo donji veš.

Tužilaštvo je protiv ovog kriminalca podiglo optužnicu za još nekoliko teških krivična dela. Osim za seksualni napad, on se tereti i za silovanje devetnaestogodišnje devojke, primoravanje žrtava trgovine ljudima na preprodaju droge.

Uhapšeni Srbin je dve godine prodavao kokain u dva restorana u bečkoj četvrti u Hernalsu i u svom stanu. Među njegovim mušterijama bile su dve devojke od 19 i 23 godine, koje su ga prijavile za seksualno zlostavljanje jer ih je primoravao na oralni seks.

Srbinu se u optužnici na teret stavlja trgovina drogom, seksualno zlostavljanje, oduzimanje slobode žrtvama, i nanošenje teških telesnih povreda.

(Agencije)
Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close