SRBI “VLAŠKOM MAGIJOM” VARAJU PO AUSTRIJI: Žrtvu iz Bosne ojadili za novac i nakit govoreći da rešavaju bračne probleme

Bosanka (53) koja živi u Klagenfurtu u Austriji postala je žrtva prevare dvoje Srba koji su na internetu objavili oglas o “vlaškoj magiji”.

Foto: Ilustracija

Srbi su lakovernoj ženi obećali da će rešiti njene bračne probleme uz nekoliko rituala vlaške magije i, naravno, novčanu nadoknadu od nekoliko hiljada evra.

Očajna žena poreklom iz Bosne obratile se Srbima čiji je telefon pronašla u jednom intenet oglasu, a sve kako bi rešila probleme koje je imala sa suprugom. Nakon telefonskog kontakta, Srbi su posetili lakovernu ženu, prestavljajući joj rituale koje bi trebalo da primenjuje.

Kao naknadu za pomoć koju su “čarobnjaci” pružili Bosanki, dala im je novac i nakit u vrednosti od nekoliko hiljada evra, a onda se, čim je shvatila da je nasamarena, obratila se policiji. Istraga koja je u toku trebalo bi da otkrije da li ima još prevarenih.

Inače, austrijski portal kosmo.at preneo je i da je reč o osobi koja je po svojim “čudotvornim moćima” poznata i u Srbiji, mada identitet nije obelodanjen.

(Tpknews.com/ Kosmo.at)

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close