SRAM VAS BILO! Prvorođenoj bebi u Beogradu 300.000, a u Požarevcu 40.000 dinara!

Navikli smo da vlast deli građane na podobne i nepodobne, ali ovo što pokazuje činjenica iz naslova je za svaku osudu!

Foto: Grad Požarevac

U novogodišnjoj noći desila se najpre polna diskriminacija. Prvorođeni dečak u Beogradu dobio je 300.000 dinara, dok su dve devojčice dobile po 150.000 dinara. Ovo je bio više nego jasan odnos četverca Vučić-Lončar-Radojičić-Vesić koji je špartao beogradskim porodilištima prve noći.

Druga diskriminacija! Prvorođeni dečak u Leskovcu, dobio je samo 20.000 dinara.

I evo treće diskriminacije! Gradonačelnik Grada Požarevca Bane Spasović je uručio roditeljima prve tri bebe rođene u novoj godini samo poklon vaučer u vrednosti od 40.000 dinara, iako je to grad u sastavu Srbije! Veoma brižno od države, zar ne?

TPKNEWS
1 thought on “SRAM VAS BILO! Prvorođenoj bebi u Beogradu 300.000, a u Požarevcu 40.000 dinara!”

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Close