AMBIJENT STRAHA I NEIZVESNOSTI: SNS započeo sa predizbornom kampanjom u opštini Veliko Gradište

U ponedeljak u selu Makcu, u opštini Veliko Gradište, 20. maja 2019. godine, održan je mesni odbor Srpske napredne stranke u proširenom sastavu.

Foto: Promo

Odboru su prisustvovali poverenik opštinskog odbora Srpske napredne stranke u Velikom Gradištu, Vladimir Štrbac, predsednik opštine Veliko Gradište, Dragan Milić, potpredsednici opštinskog odbora Srpske napredne stranke u Velikom Gradištu, Slađan Marković i Oliver Stojanović i saradnik predsednika opštine za infrastrukturu, Boban Jovanović.

Ovom prilikom razgovaralo se o trenutnom stanju u samoj stranci, napravljena je retrospektiva i podsetnik o aktivnostima odbora u poslednjem periodu, a potom se razgovaralo o budućim aktivnostima stranke.

Foto: Promo

Predsednik opštine, Dragan Milić, govorio je o investicijama koje su sprovedene u prethodnom periodu, kao i o budućim koracima koje će opština Veliko Gradište preduzeti, a sve u cilju poboljšanja kvaliteta života svih stanovnika opštine Veliko Gradište.
Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close