U 12 SATI: Prijem za selektora zlatnih odbojkaša u svom rodnom Gradištu

Dragan Milić, predsednik opštine Veliko Gradište, prirediće u subotu, 05. oktobra, prijem za selektora odbojkaške reprezentacije Srbije i rođenog Gradištanca Slobodana Bobu Kovača.

Slobodan Boba Kovač

Prijem za selektora odbojkaške reprezentacije Srbije, se priređuje, povodom pobede srpske reprezentacije na Evropskom prvenstvu u Francuskoj.

Slobodan Kovač tokom svoje profesionalne karijere je i osvajač zlatne medalje na Olimpijskim igrama 2000. godine u Sidneju, bronze na Olimpijskim igrama 1996. u Atlanti, trećeg mesta na Svetskom kupu 1996, kontinentalne titule 2001, drugog mesta na Evropskom prvenstvu 1997, bronzane medalje na EP 1995, srebra u Svetskoj ligi 2003. i viceprvak na Mediteranskim igrama 1991. godine.

Veliko Gradište je grad sporta i odbojke. Da su krenuli stopama najboljih, potvrđuju i mladi igrači. U istoriju odbojke ušle su ekipe osnovne škole i OK VGSK koje su po treći put za redom postale prvaci Srbije i srednjoškolci sa četvrtom šampionskom titulom za redom.

Prijem će se održati u Svečanoj sali Skupštine opštine, sa početkom u 12,00 sati.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close