POŽAR U SELU RAM: Izgorela šupa, jugo, pomoćni objekat kuće i sva živina!

Veliki požar zahvatio je pomoćne objekte sa životinjama u selu Ram kod Velikog Gradišta, saznaje „TPKNEWS“.

Foto: TPKNEWS

U subotu veče oko 23:30 sati, u selu Ram kod Velikog Gradišta, izbio je veliki požar u porodičnoj kući Zlatomira Dimitrijevića (78) iz ovog sela.

Hitnom intervencijom vatrogasaca, u požaru koji je gašen više od 3 sata niko nije povređen i sprečena je još veća materijalna šteta.

Kako su za „TPKNEWS“ rekli sagovornici sa lica mesta: – Požar je velikom brzinom počeo da se širi a varnice i dim su se idizali visoko u nebo, to su primetili vlasnici kuće koji su odmah sa meštanima koji su se brzo okupili pozvali su policiju i vatrogasce -, rekli su sagovornici za „TPKNEWS“.

Potpuno je izgorela šupa ispod koje je bio parkiran auto „jugo“ koji je takođe izgoreo.

Požar je iza šupe nastavio da se širi i zahvatio je još jedan pomoćni objekat kuće iza, tako da su vatrogasci koordinisanom akcijom istovremeno morali da gase i šupu i objekat iza kuće. Izgoela je i sva živina koja je bila odmah pored tih objekata.

Kako je došlo do požara još uvek nije utvrđeno. Istraga je u toku.

(Tpknews.com)
Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close